Künye

KÜNYE

İmtiyaz Sahibi / Grantee
Mehmet Onur YILMAZ
haber266moy@gmail.com

Genel  Koordinatör / General Coordinator
Gökhan Akyürek
gokhanakyurek1010@gmail.com

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Elif Özalp Özdoğan
haber266moy@gmail.com

Editörler / Editors

Gökhan AKYÜREK (kasadam6106@gmail.com)
Şevki MORALI (moralisevki@gmail.com)
Ayhan KURT (korfezayhan@gmail.com)
Enver DOLGUN (enverdolgun@gmail.com)

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Ümit SOYSAL (soysalkorfez2@gmail.com)

Katkıda bulunanlar / Contributors

Suat SALGIN
Hüsnü EVREH
Hakan FİRİK
Şevki MORALI
Ayhan KURT
Enver DOLGUN
Serhat Buğra ŞENKÖKÇÜ
Gökhan TAŞ
Hasan AKAR
Muhammed VURMUZ
Fatoş Aksi SAYIM

Reklam / Advertise
Mehmet Onur YILMAZ (haber266moy@gmail.com)

Adres

Atatürk Mahallesi, Ufuk Sokak Y3 Blok Edremit/BALIKESİR

Email: haber266.com@gmail.com

 

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. www.haber266.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Yasal Bildirimler İçin

www.haber266.com ‘un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri haber266.com@gmail.com​ üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

Gizlilik Politikası

© Copyrigth 2016 www.haber266.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları www.haber266.com ‘a aittir. www.haber266.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar www.haber266.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. www.haber266.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. www.haber266.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.haber266.com However, sometimes the www.haber266.com uses third parties to process your information. www.haber266.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the www.haber266.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the www.haber266.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.haber266.comand its services. When you use www.haber266.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the www.haber266.com cookies section of our full Privacy Policy.

yukarı çık